O mnie

Krystian Kaczor Psychoterapia Zielona Góra

Nazywam się Krystian Kaczor, jestem psychoterapeutą pracującym w podejściu systemowym. Prowadzę terapie indywidualne dorosłych i młodzieży, rodzin oraz grupowe.

W mojej pracy realizuje podejście pełne szacunku, akceptacji i zrozumienia dla przeżywanych trudności. Jestem przekonany o słuszności założeń terapii systemowej, według których każde zachowanie, nawet najbardziej kłopotliwe, pełni jakąś funkcję i jest próbą poradzenia sobie w skomplikowanej sieci relacji międzyludzkich oraz wewnątrzpsychicznych.

Głęboko wierzę, że każdy człowiek jest ekspertem od własnego życia i podejmuje najlepsze dostępne dla siebie w danej chwili decyzje. Każdy z nas posiada również zasoby, by poradzić sobie skuteczniej, choć problem często te zasoby przysłania. Zadaniem moim jako terapeuty jest z zaangażowaniem i empatią towarzyszyć Ci w odkrywaniu na nowo własnych możliwości.

Moje wykształcenie

Lorem ipsum dolor sit amet elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
et dolore magna aliqua. 

Od 2013 roku nieprzerwanie rozwijam swoje kwalifikacje psychoterapeutyczne poprzez odbywanie studiów podyplomowych oraz szkoleń, superwizji, spotkań dyskusyjnych oraz doświadczeń własnych w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyłem Kurs zaawansowany terapii systemowej rodzin, małżeńskiej, indywidualnej i grupowej oraz Kurs Podstawowy Terapii Systemowej indywidualnej i rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Uczestniczyłem w doświadczeniach własnych oraz seminariach superwizyjnych.

Od 2018 roku uczestniczę w Kursie Atestowanym przygotowującym do egzaminu certyfikacyjnego psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w ramach którego poszerzam swoją wiedzę terapeutyczną oraz zdobywam umiejętności korzystania z dorobku innych nurtów psychoterapeutycznych – psychoterapii psychodynamicznej, psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz psychoterapii ericksonowskiej.

Kurs Atestowany wraz z Kursami Zaawansowanym i Podstawowym psychoterapii systemowej spełniają łączne wymogi dla szkoleń całościowych z psychoterapii, wynikające z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 19 czerwca 2019 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej. Regularnie biorę udział w superwizjach prowadzonych przez superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe

Od 2016 roku w swojej działalności koncentruję się na pracy psychoterapeutycznej. Współtworzę Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju przy ul. Niecałej 2g w Zielonej Górze, gdzie również realizowałem projekty umożliwiające mieszkańcom Zielonej Góry korzystanie z bezpłatnych psychoterapii, zarówno indywidualnych, rodzinnych jak i grupowych. Współpracowałem z Terenowym Komitetem Ochrony Praw Dziecka, prowadzącym Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Zielonej Górze. Od 2018 roku prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Krystian Kaczor.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Placówkach Wsparcia Dziennego (Świetlicach socjoterapeutyczych), ośrodku diagnostyczno-terapeutycznym dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej, na specjalistycznych obozach letnich dla młodzieży oraz odbywając wolontariaty i praktyki w stowarzyszeniach na rzecz osób z niepełnosprawnością, szkołach oraz zakładach karnych i aresztach.

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Krystian Kaczor

ul. Niecała 2 g, 65-245 Zielona Góra
II piętro, pokój nr 2

Umawianie wizyt +48 537 226 077

Call Now ButtonUMÓW WIZYTĘ